2021. gada 29. apr.

Konkurss!

 

Sagaidot Eiropas dienu un Mātes dienu, aicinām piedalīties konkursā 

Sievietes portrets".


Pavasaris turpina savu uzvaras gājienu - dabā atgriežas krāsas un putni mūs lutina ar dzīvespriecīgiem treļļiem. Aiz stūra jau arī maijs - mēnesis, kas ir bagāts ar nozīmīgiem datumiem un svētkiem.9. maijā atzīmēsim divus no tiem - Mātes dienu un Eiropas dienu. Tāpēc šoreiz rīkojam konkursu, apvienojot abu svētku galvenās “varones” - Eiropu un Sievietes.

 

Aicinām uzrakstīt nelielu eseju jeb apcerējumu “Sievietes portrets”!  Kāda ir Eiropas sieviete? Jā, kā mēs visas! Mātes un meitas, māsas un vecmāmiņas, kolēģes un kaimiņienes, jaunas un ne tik jaunas. Ar saviem sasniegumiem, izacinājumiem un rūpēm. Ar vaļaspriekiem un talantiem. Ar lepnumu par bērniem, mazbērniem un mūžīgām raizēm par viņiem. Un arī nenogurstošas dažādu profesiju darbinieces, izcilas saimnieces un rokdarbnieces…

 

Rakstiet un pastāstiet mums par sevi vai savu māmiņu, vecmāmiņu, krustmāti, draudzeni, māsu, kaimiņieni, vai kādu citu sievieti, ko pazīstat! Priecāsimies, ja klāt pievienosiet arī fotogrāfiju.

 

Konkursu organizē “Europe Direct Austrumlatgalē” sadarbībā ar laikrakstu “Rēzeknes Vēstis”, tāpēc fragmenti no iesūtītajiem darbiem tiks publicēti laikraksta sadaļā “Spogulis” 7. maijā. Saliksim kopā daudzpusīgos Eiropas sieviešu stāstus kā spilgtu mozaīku!

 

Tā kā šis ir konkurss, būs arī balvas. Sievietes ir pelnījušas ziedus, tāpēc šoreiz balvās būs krāšņi piekarināmie petūniju podi, ko sarūpējusi Inga Zeile no Maltas.

 

Gaidām jūsu aprakstus! Sūtiet tos uz laikraksta “Rēzeknes Vēstis” redakciju, uz e-pastu marina@rv.lv līdz 1. maijam. Neaizmirstiet norādīt savu telefona numuru, lai varam sazināties ar balvas saņemšanu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru