2017. gada 16. febr.

Nāc un piesaki!     
               
        Desmito gadu meklē "Gaismas nesējus"                                    Latvijas pagastos.
            Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) aicina lasītājus pieteikt bibliotekārus balvai „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“.  Līdz 10. martam Biedrība gaidīs vēstules un stāstus par pagastu bibliotekāriem, kas ir pašaizliedzīgi, radoši, aktīvi, entuziasma pilni savā darbā un neaizstājami savā pagastā.
          Konkurss norisināsies desmito reizi. Katru gadu tiek apbalvoti četri bibliotekāri – viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales.
          Konkurss “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” ir īpaši Latvijas mazo gaismas piļu darbiniekiem veltīts pasākums, lai novērtētu viņu darbu un veikumu savā pagastā un pievērstu visas Latvijas uzmanību pozitīviem,  iedvesmojošiem notikumiem reģionus. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem.
          Pieteikuma vēstules un fotogrāfijas sūtāmas uz gaisma@gaisma.lv vai LNB Atbalsta biedrībai, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, LV1048.

                        Konkurss „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“ paredz, ka pieteikumus apraksta veidā iesūta bibliotēku lasītāji, minot bibliotekāra vārdu uzvārdu, bibliotēkas nosaukumu un brīvā formā izklāstot bibliotekāra sasniegumus - ko nozīmīgu paveicis savas bibliotēkas un visa pagasta labā, kā sekmējis savas bibliotēkas attīstību,  kā motivējis vietējos iedzīvotājus to apmeklēt un veidojis to par pagasta kultūras centru, kāpēc ir pelnījis saņemt balvu un saukties par Gaismas nesēju.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru